top of page
  • Zdjęcie autoraKatarzyna Kunert

Magazyn „Twój Styl” partnerem głównym Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”

Zaktualizowano: 28 kwi 2021

13 kwietnia rusza XII edycja Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Partnerem głównym został magazyn „Twój Styl” (Grupa Bauer Media). Wzorem lat ubiegłych, redakcja miesięcznika przyzna swoją Nagrodę Specjalną. Otrzyma ją osoba znana, świadomie wykorzystująca swoją popularność, aby pomagać ludziom, zwierzętom, organizacjom pozarządowym lub informująca swoich fanów o ważnych sprawach społecznych.Kolejny raz pragniemy zwrócić uwagę na zaangażowanie społeczne osób znanych oraz nagrodzić te z nich, które w sposób wyjątkowy i mądry wspierają kampanie i akcje społeczne oraz organizacje pozarządowe. To dla nas również kolejny rok bardzo owocnej współpracy z Wydawnictwem Bauer. W tym roku Partnerem Głównym Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” został miesięcznik „Twój Styl” – mówi Paweł Łukasiak, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, organizatora Plebiscytu.


Magazyn jest na rynku już od 30 lat i ma bogatą historię angażowania się akcje społeczne. W 2021 roku będzie partnerował przy wyborze i nagrodzeniu Gwiazd, które zaangażują się społecznie i pomagają innym. Zapraszamy organizacje pozarządowe i menadżerów Gwiazd do składania nominacji. W tej edycji w sposób szczególny chcemy zauważyć i docenić wsparcie tych Gwiazd, które włączyły się w walkę z pandemią – mówi Renata Aderek-Zielińska, koordynatorka Plebiscytu.


„Gwiazdy Dobroczynności” to największa kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne osób publicznych. Gwiazdy kultury, mediów, kina, sportu, internetu, dzięki swojej rozpoznawalności, mogą efektowniej pomagać potrzebującym i wspierać organizacje pozarządowe. Laureaci Plebiscytu użyczają swojego wizerunku w kampaniach społecznych i edukacyjnych, zakładają fundacje i stowarzyszenia, są darczyńcami i wolontariuszami organizacji społecznych, często pomagają im w zdobywaniu pieniędzy na działania spotykając się z firmami lub politykami lub promując zbiórki on-line w mediach społecznościowych. Biorą udział w aukcjach, akcjach i koncertach charytatywnych.


Więcej informacji o zaangażowaniu społecznym osób znanych i kolejnej edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” na:Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


bottom of page