top of page
  • Katarzyna Klatt-Koryszewska

Rusza nabór do III edycji Giving Circle

Zaktualizowano: 31 sie 2018“Giving circle” jest innowacyjną formą filantropii uczestniczącej. To wyjątkowe spotkanie przedstawicieli biznesu, kultury, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, podczas którego darczyńcy mają możliwość wsparcia wybranych przez siebie projektów społecznych, ich zdaniem najbardziej wartościowych. W czasie spotkania obie strony mają czas i możliwość bliższego poznania się, nawiązania relacji, znalezienia sojuszników ich misji i wartości, co w przyszłości może przyczynić się do nawiązania długotrwałej, owocnej współpracy. Akademia Rozwoju Filantropii jest jedyną w Polsce organizacją promującą model giving circle, afiliowaną przy The Funding Network.


Twoja organizacja prowadzi ciekawy projekt społeczny? Już dziś możesz się zgłosić do III edycji Giving Circle i powalczyć o uwagę darczyńców. 


Czyj projekt wzbudzi największe zainteresowanie i uzyska środki na realizację okaże się podczas spotkania 18 października. Będzie to z pewnością wieczór pełen inspiracji i niezapomnianych emocji, gdzie gościć będą zarówno przedstawiciele III sekora, jak i pasjonaci prospołecznych działań.

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zachęca wszystkie organizacje do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i przesyłania wniosków swoich projektów na adres: k.petryka@filantropia.org.pl

Nabór trwa do 9.09.2018.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na stronie: www.givingcircle.pl


Kommentare


bottom of page