top of page
  • Zdjęcie autoraKatarzyna Kunert

Magazyn „Twój Styl” partnerem głównym Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”

Za miesiąc 14 kwietnia rusza nabór wniosków w 13. edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Partnerem głównym ponownie został magazyn „Twój Styl” (Grupa Bauer Media). Redakcja miesięcznika przyzna swoją Nagrodę Specjalną.

„Gwiazdy Dobroczynności” to największa kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne gwiazd kina, telewizji, internetu, social media, sportu, muzyki czy teatru. Nominacje do Plebiscytu co roku zgłaszają organizacje pozarządowe i menadżerowie osób znanych. Laureatów wybiera Kapituła oraz partnerzy Plebiscytu. Obok nagród w takich kategoriach jak Zdrowie, Pomoc charytatywna, czy Społeczeństwo w tym roku zostaną również wyróżnione Gwiazdy angażujące się w pomoc na rzecz uchodźców z Ukrainy. Uroczysty finał Plebiscytu i wręczenie statuetek nastąpi podczas Balu charytatywnego w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria.


Swoją Nagrodę Specjalną przyzna również Magazyn „Twój Styl” – partner główny Plebiscytu. Miesięcznik jest na rynku już od 30 lat i ma bogatą historię angażowania się akcje społeczne. W zeszłym roku nagrodę za swoje szerokie zaangażowanie społeczne otrzymała aktorka Katarzyna Żak.

Więcej informacji o zaangażowaniu społecznym osób znanych i kolejnej edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” na:

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page